MENÜ

Quick Konut Sigortası

Huzurlu bir ev için, hem hesaplı hem kapsamlı konut sigortan 2 dakikada hazır.

Kombi Bakımı
Klima Bakımı
Halı Yıkama

Quick Konut Sigortası Avantajları

Kombi Bakımı

Çalışır durumdaki ve garanti süresi bitmiş ev tipi kombiye yapılır.

  • Filtre temizliği
  • Yanma beki bakımı
  • Yanma ayarı

Klima Bakımı

Garanti süresi bitmiş çalışır durumdaki ev/salon tipi klimalar için geçerli olup, bakımda aşağıdaki işlemler yer alır.

  • Filtre temizliği
  • Isıtma ve Soğutma işlemini yapabilme kabiliyeti ölçümü

Halı Yıkama

Halı yıkama teminatı; yılda 1 defa 6 metrekare makine halısı yıkama hizmetini kapsamakta olup, kalan yıkama hizmetinden de indirimli olarak faydalanabilecektir. 10 metrekareye kadar olan halıların, anlaşmalı kuruma sigortalı tarafından teslim edilmesi gerekmektedir. 10 metrekare üzeri halılarda ise evden eve teslimat anlaşmalı kurum tarafından yapılacaktır.

Kombi/Klima Bakımı ve Halı Yıkama hizmeti, poliçede adresi belirtilen konutta yer alan 1 adet kombi bakımı, 1 adet klima bakımı ve 1 adet toplam 6 metrekarelik halı yıkama hizmetlerini poliçe süresi içerisinde ücretsiz olarak kullanımını içerir. Sigortalı konutta birden fazla kombi/klima olması durumunda, bir kombi/klima ücretsiz bakım hizmetinden yararlanacak olup, diğer kombi ve klima içinde bakım hizmetinin talep edilmesi durumunda hizmet indirimli sağlanacaktır.

Tamirat işlemlerinde, işçilik ve yedek parçada %10 olmak üzere %40'a varan oranlarda indirim sağlanacaktır.

Bakım ve Yıkama Hizmetlerden faydalanmak için 0850 755 17 55 no’lu Quick Sigorta çağrı merkezini mesai saatleri (09:00 - 18:00) içerisinde arayarak “Kombi/Klima Bakım ve Halı Yıkama Hizmetleri” seçeneğini tuşlayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Quick Konut Sigortası Nedir?

İster mal sahibi, ister kiracı ol; Quick Konut Sigortası ile konutunla ilgili riskleri teminat altına alabilirsin.

Konut sigortası ile konutun yer aldığı bina ve içindeki eşyalar için mali güvence sağlanır. İsteğe bağlı olarak satın alınabilen bir sigorta çeşidi olan konut sigortasının amacı bina ve konut içerisindeki eşyaların çeşitli sebeplerle aldığı hasarların, karşılanmasını sağlamaktır. Yılların birikimi ile sahip olunan konutların mal sahipleri, birikimlerinin farklı riskler nedeniyle zayi olmasını engellemek için konut sigortası hizmetlerini sık sık tercih eder.

Bilindiği üzere konutlarda meydana gelen hasarlar, genelde eşyaların da zarar görmesine yol açıyor. Bu noktada, konut sigortaları tercih edilirken, kapsama alınan hasarlara genellikle eşyalar da ekleniyor. Böylece konutta meydana gelen hasarlar için geniş kapsamlı bir güvence sağlanmış oluyor.

Quick Konut Sigortası Merak Ettikleriniz

Quick Konut Sigortası ile yangın, hırsızlık, deprem, terör, halk hareketleri, sel ve su baskını, dahili su, fırtına, dolu, kar ağırlığı, duman, yer kayması, taşıt çarpması gibi riskler güvence altına alınır.

Konut Sigortası yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?
Konut Sigortası İle Dask arasındaki fark nedir?
Konut Sigortası neleri kapsar?
Konut Sigortası yaptırmak için hangi evraklar gereklidir?
Konut Sigortası zorunlu mu?
Konut Sigortası yaptırırken nelere dikkat etmeliyim?
Konut Sigortası nasıl hesaplanır?
Kiracılar neleri sigortalayabilir?
Eksik sigorta nedir?

Quick Konut Sigortası İlgili Dokümanlar