Hasar Bildirim Hattı

0850 755 1 755

Quick Konut

Huzurlu bir ev için size uygun Konut Sigortası burada.

İster mal sahibi, ister kiracı olun Quick Konut Sigortası ile konutunuzla ilgili riskleri teminat altına alabilirsiniz. Yangın, hırsızlık, deprem, terör, halk hareketleri, sel, su baskını, dahili su, fırtına, dolu, duman, yer kayması, taşıt çarpması gibi riskler Quick Konut Sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

FİYATI GÖR

Hem hesaplı hem de kapsamlı Konut Sigortanızı hemen yaptırın.

Fiyat Hesapla

Merak Ettikleriniz

İster mal sahibi, ister kiracı olun Quick Konut Sigortası ile konutunuzla ilgili riskleri teminat altına alabilirsiniz. Yangın, hırsızlık, deprem, terör, halk hareketleri, sel ve su baskını, dahili su, fırtına, dolu, kar ağırlığı, duman, yer kayması, taşıt çarpması gibi riskler Quick Konut Sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

Konut Sigortası yapılırken nelere dikkat etmeliyiz?
Size en uygun ve kapsamlı olan poliçeyi seçebilmek için öncelikle satın alınan poliçenin teminatlarına, muafiyetlerine, özel şartlarına ve teminat limitlerine bakmamız gerekir.
Kiracılar neleri sigortalayabilir?
Eksik sigorta nedir?

Konut Sigortası İle İlgili Dökümanlar

Yangın Sigortası Genel Şartları 3. Şahıs Mali Mesuliyet Sigortası Genel Şartları Hırsızlık Sigortası Genel Şartları Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları Cam Kırılması Sigortası Genel Şartları Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları Quick Konut Sigortası Teminat Açıklamaları ve Klozları Quick Konut Poliçesi Bilgilendirme Formu Quick Konut Poliçesi Sıkça Sorulan Sorular