MENÜ
motobike istanbul 2019

Quick Sigorta Motobike 2020’ye Hazır

Tarih 20-23 Şubat 2020

Yer İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy
219 Numaralı Stand

Quick Sigorta olarak bu yıl 12.’si düzenlenecek Motobike 2020’nin sponsorluğunu yaparak fuara sürpriz etkinliklerle hazırlanıyoruz.

Motobike 2020 Fuarı, 20-23 Şubat tarihlerinde motosiklet ve bisiklet tutkunlarına kapılarını açacak. Bu yıl 12.’si düzenlenecek olan ve merakla beklenen organizasyonda yeni motosiklet modelleri ilk kez görücüye çıkacak. Geçen yıl Motobike Fuarı’na 255 firma ve 99.231 ziyaretçi katılmıştı. Bu yıl bu sayının üzerine çıkılması bekleniyor.

Motobike Istanbul'un biletleri Biletix internet sitesi üzerinden ve tüm Biletix satış noktalarından satın alınabiliyor. Ayrıca biletler öğrenci ve kadınlara özel olarak perşembe ve cuma günleri yüzde 50 indirimli olarak satılacak.

Fuarın değişmeyen sponsorlarından Quick Sigorta, çok önemsediği Motobike 2020’ye çarpıcı ve sürprizli bir stant ile katılıyor. Stantta ziyaretçilere, Quick Routes Dergisi, Qmag Dergisi, özel motosiklet fotoğraflarının yer aldığı bir takvim, albüm, kitapçık, gibi birbirinden özel hediyeler sunulacak. Ayrıca stant ziyaretçilerine, Quick Sigorta’nın avantajlı Motosiklet Sigortası ile ilgili bilgiler verilecek ve ziyaretçilerin merak ettikleri sorular yanıtlanacak.

Etkinlik ile ilgili duyurularımız için websitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın.


Quick Motosiklet Trafik Sigortanızı yaptırmayı unutmayın. Hemen teklif al:

Quick Motosiklet Trafik Sigortası
Ürün Adı

[PRODUCT_NAME]

Teklif / Poliçe No

[IC_POLICY_NO]

Poliçe Primi

[LC_GROSS_PREMIUM_FORMAT]

Tarih

[VERSION_DATE_FORMAT]