MENÜ
Quick Sigorta Avrupa Birincisi The Digital Insurer

Quick Sigorta Avrupa 1.si!

Tarih 12 Kasım 2018

The Digital Insurer tarafından düzenlenen ve dünyanın en büyük sigorta şirketlerinin katıldığı "Sigortacılıkta İnovasyon" yarışmasında Quick Sigorta Avrupa 1. si seçildi.

Sigortacılık dünyası tarafından oylanan çalışmalarda Quick Sigorta oyların %58 ini alarak Avrupa 1. si oldu. Yarışmada; İngiltere'den Optalitix 2., Almanya'dan Allianz 3., Polonya'dan PZU ise 4. oldu.

The Digital Insurer 2018 Final Quick Sigorta
The Digital Insurer 2018 Tebrik Quick Sigorta

Quick Sigorta CEO'su Levent Uluçeçen, muhteşem bir sonuç aldıklarını belirterek "Yakın zamanda verdiğim bir röportajda, daha yeni başladığımızı söylemiştim. Bu önemli başarının devamı gelecek. 18 ayda, 40 kişilik bir ekip ile 2.000.000 poliçe ürettik, 1500 acente kurulumu yaptık, sosyal medyayı sigortacılık alanında domine ettik. Bu başarı tüm ekibimizin eseri. Hepsine sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Levent Uluçeçen Ahmet Yaşar Quick Sigorta

Levent Uluçeçen - Quick Sigorta CEO, Ahmet Yaşar - Quick Sigorta Genel Müdür

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ise büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Muhteşem bir ekip ile harika işler çıkartmaya devam ediyoruz. Her alanda ilklere imza atıyoruz. 2. yılımızı tamamlamadan sayısız başarı ve ödülün sahibi olduk. Daha iyileri için çalışmaya devam ediyoruz. Bu ödülün kazanılmasında tüm ekip üyelerimizin emeği var. Hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

Ürün Adı

[PRODUCT_NAME]

Teklif / Poliçe No

[IC_POLICY_NO]

Poliçe Primi

[LC_GROSS_PREMIUM_FORMAT]

Tarih

[VERSION_DATE_FORMAT]