MENÜ
Sektörün Yıldızları, Şehrin Yıldızında!

“Sektörün Yıldızları, Şehrin Yıldızında!

Tarih 01 Şubat 2022

Quick Sigorta ve Corpus Sigorta, yeni binaları “Quick Tower” da yerlerini aldılar!

Yeni yatırımlarıyla ülkemiz için güçlü bir şekilde ilerlemeye devam eden Maher Grubu iştiraklerinden Quick Sigorta ve Corpus Sigorta “Şehrin Yıldızı” olarak nitelendirilen yeni binaları Quick Tower’a taşındı.

Ulusal ve uluslararası pek çok ödülün sahibi olan Quick Tower, Anadolu Yakası’nın en prestijli ve en akıllı binalarından bir tanesi. Eski adıyla AND Kozyatağı olan Quick Tower’da ilaç, petro-kimya, bilişim, bankacılık, gıda gibi farklı sektörlerinden birçok ulusal ve uluslararası firmanın yönetim ofisi yer alıyor. Teknolojik altyapısıyla iş dünyasının tüm taleplerini karşılamaya hazır olan Quick Tower, 72 bin metrekarelik alanı ve modern mimarisiyle zamanın ihtiyaçlarına uygun, şehir yaşamının dinamikleriyle paralel yeni bir iş ve yaşam tarzı sunuyor.

Maher Grubu bünyesindeki Quick Finans, Qpay, MHR Gayrimenkul gibi diğer iştirakler de aynı binada faaliyetlerine devam edecekler.

Quick Tower LEED Platinum sertifikalı!

Quick Tower, Alman mimarlık şirketi HPP Architects tarafından denge konsepti ile tasarlandı. 72 bin metrekarelik inşaat ve 36 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla 25 katlık bu bina, A+ ofis ve perakende dükkan seçeneklerini de barındırıyor. Amerikan Yeşil Binalar Konseyi (USGBC) tarafından LEED Platinum sertifikası sahibi olan Quick Tower, “Şehrin Meydanı” ile insanların bir araya gelerek eğlendiği, kendini iyi ve özgür hissettiği meydanları; sosyal hayatın ve yenilikçi mimari anlayışın vazgeçilmezi olarak sunuyor. Kiracıları arasında Workinton, PlazaCubes, Afiniti, Danfoss, Migros, Clariant, Caribou, Gilead, IMCD gibi pek çok ulusal ve uluslararası firma da yer alıyor.

Ahmet Yaşar: “Quick Tower inovatif bir cazibe merkezi olacak”

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı ve Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, “AND Gayrimenkul Yatırım A.Ş’nin, MHR Gayrimenkul Yatırım bünyesine geçmesi geçtiğimiz yılın en önemli başarılarından biriydi. Bu adımla birlikte Maher Grup olarak finans dünyasının şimdi ve gelecekte en önemli aktörlerinden biri olma hedefimizi biraz daha güçlendirmiş olduk. Tabii bunu yaparken yeni binamızın, aynı zamanda iş dünyasının diğer önemli parçalarını bir araya getiren inovatif bir cazibe merkezi haline dönüşeceğine de inancımız tam. Maher Grubu dışındaki tüm katlarda tam kapasiteyle dolu olan Quick Tower’da yeni komşularımızla birlikte çalışacağımız için çok mutluyuz. Quick Tower’a taşınarak tazelenmemiz, 2022’ye harika bir başlangıç yapmamızı sağladı. Yıl boyunca bu enerjinin katlanarak artacağına inanıyorum” dedi.

Maher Grubu CEO’su Levent Uluçeçen ise “Bizim en önemli kaynağımız insan. Hepimiz çok değerliyiz. Oluşturduğumuz bu güzel çalışma ortamında bütün arkadaşlarımızın mutlu olması bizi de mutlu ediyor. Tüm çalışma arkadaşlarımızla Quick Tower’da da yepyeni başarılara imza atacağımızdan hiç şüphem yok” dedi.

Devralma işlemi geçtiğimiz yıl gerçekleşmişti

2021’in Nisan ayında, AND Anadolu Gayrimenkul Yatırımları A.Ş’nin yüzde 100 oranındaki hisselerini devralan Maher Holding Sigorta Grubu, devir işlemi sonrasında şirketin adını MHR Gayrimenkul Yatırımları olarak değiştirirken; AND Kozyatağı binasının adı da Quick Tower olmuştu.

Sektörün Yıldızları, Şehrin Yıldızında! Sektörün Yıldızları, Şehrin Yıldızında! Sektörün Yıldızları, Şehrin Yıldızında! Sektörün Yıldızları, Şehrin Yıldızında! Sektörün Yıldızları, Şehrin Yıldızında! Sektörün Yıldızları, Şehrin Yıldızında! Sektörün Yıldızları, Şehrin Yıldızında!
Ürün Adı

[PRODUCT_NAME]

Teklif / Poliçe No

[IC_POLICY_NO]

Poliçe Primi

[LC_GROSS_PREMIUM_FORMAT]

Tarih

[VERSION_DATE_FORMAT]